Zobacz również

Laserowa depilacja a używany do tego sprzęt

Dodano: 2017-10-09 Przez: admin


 
Sprzęty dedykowane usuwaniu owłosienia są bardzo różne. Na ogół profesjonalne urządzenia laserowe są skuteczne i jak najbardziej można je wykorzystać w ramach trwałego usunięcia włosków z ciała. Jakie natomiast urządzenia nie dają takich efektów?
 
Najpopularniejsze sprzęty wykorzystywane do usuwania włosków z pewnością dają gwarancję pozbycia się ich na zawsze. Przede wszystkim wybierając się do kosmetolog warto upewnić się, że laser, który jest w tym celu rzeczywiście działa. Popularnym w Polsce urządzeniem wykorzystywanym do tego rodzaju zabiegów jest LightSheer, natomiast pośród sprzętów laserowych pojawiają się jeszcze inne, które są równie skuteczne, bądź też nie dają gwarancji pozbycia się owłosienia na zawsze.
 
Przystąpienie do zabiegu laserowej depilacji
Zanim przystąpimy do depilacji laserem, przede wszystkim fachowiec ją wykonujący powinien przeprowadzić z nami standardowy wywiad. Wypytać o choroby, o to, czy jesteśmy w ciąży, o to czy w ostatnim czasie nie korzystaliśmy z solarium lub nie opalaliśmy się na słońcu. Co więcej przed samym zabiegiem nie należy również spożywać żadnego alkoholu, przynajmniej dzień przed. Skóra, na której ma się odbyć zabieg tj.  laserowe usuwanie włosów warszawa powinna być również umyta, bez noszenia śladów antyperspirantów lub innych substancji. Warto pamiętać, że efekt uzyskania gładkiej skóry nie nastąpi już po pierwszym zabiegu tj. laserowe usuwanie włosów warszawa, ze względu na to, że równomierność odrastania włosków nie jest taka sama. Najlepiej jest poddać się czterem lub pięciu zabiegom, wtenczas mamy gwarancję, że całe zbędne owłosienie rzeczywiście zniknie.
 
Kiedy depilacja laserem jest najbardziej skuteczna?
Największą skuteczność depilacja laserowa osiąga wtenczas, kiedy we włosie jest dużo barwnika, czyli włosy są ciemne. W przypadku bardzo jasnych włosków, rudych, jak również siwych urządzenie może nie wyłapać, a tym samym zabieg może nie być tak efektywny. Każde laserowe usuwanie włosów warszawa jest wykonywane po wcześniejszej konsultacji z klientem. Z pewnością dobry fachowiec uprzedzi w przypadkach niejasnych, jaki skutek można osiągnąć na jasnych włosach i ostrzeże przed efektywnością zabiegu w takim przypadku. Laserowe usuwanie włosów warszawa na ciemnych włosach i skórze o jasnej karnacji jest najlepszą opcją z możliwych.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy